Затримали на хабарі заступника міського голови та посередника

Працівники Управління захисту економіки в Херсонській області встановили, що у межах державної програми міською радою повинно було купуватися житло для дитини-сироти, яка перебувала на квартирному обліку, за кошти місцевого бюджету. Також було визначеного потенційного продавця квартири.

З метою власного збагачення заступник міського голови звернувся до даного продавця із пропозицією. Останній сплачує йому 28 тисяч гривень «відкату», натомість посадовець вирішує питання про придбання нерухомості саме у нього за завищеною ціною. Так, ринкова вартість даної квартири становить 13 тисяч доларів США, а у разі отримання «винагороди», ціна на житло буде становити 17 тисяч доларів США.

Посадовець також висунув вимогу – 28 тисяч гривень «відкату» продавець нерухомості повинен був передати посереднику.

Під час проведення процесуальних заходів було задокументовано факт перерахування на рахунок продавця обіцяної суми коштів за придбану міською радою квартиру та подальшої передачі коштів посереднику.

У п’ятницю, 28 грудня, оперативники управління захисту економки в Херсонській області, слідчі ГУНП в Херсонській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Херсонського гарнізону Південного регіону України затримали заступника одного з міських голів та посередника.

Правоохоронці вилучили 28 тисяч гривень, одержаних у якості неправомірної вигоди.

Заступника міського голови затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Добавить комментарий