Народный депутат не видит логики в назначении Гусева председателем ХОГА

Народна депутат Тетяна Чорновол вважає, що Юрій Гусєв має відповідати перед законом, а не займати посаду очільника області.Як зазначила депутат, те що відбувається з призначеннями в країні – брехня та цинізм.

По відношенню до Гусєва, Чорновол зазначила, що його повинні були притягнути до відповідальності, за участь в закупці для Збройних Сил бронежилетів.

Судячи з усього мова йдеться про інформацію, щодо закуплених неякісних бронежилетів по завищеній ціні.

Про що депутатка написала в соціальній мережі Фейсбук:«…А ось ще в тему: поки писала цей опус, знайшла на фейсбуці фоточку, яка також добре демонструє подвійні стандарти нинішніх кримінальних справ.
Це фото з наради в Мінобороні за попердньої влади. Всі ці люди сидять разом за столом, бо якраз купують для Збройних Сил бронежилети.
Ота єдина дівчинка на фото зараз сидить під домашнім арештом в справі бронежилетів. А отой опасистий по центру, Юрій Гусєв, теж сидить, тільки на посаді губернатора. А небритий – взагалі не сидить, а бігає, як ошпарений, по сесійній залі. Це керівник найбільшої фракції всіх часів і народів «Слуги Народу» – Давид Арахамія… Так в чому логіка «посадок» від Зе? Чесно, я просто не розумію» – написала Чорновіл.