Жителям Генічеського району квитки на потяг обходяться втричі дорожче

На відміну від херсонців у три і більше разів дорожче доводиться переплачувати за квиток на столичний потяг жителям Генічеського району. Через те, що потяг №102 Київ — Херсон — Київ позбувся статусу фірмового, а потяг № 12 Київ — Новоолексіївка — Київ його зберіг, вартість квитків на них почала суттєво відрізнятися. Крім того, на потяг до Новоолексіївки “Укрзалізниця” відмінила плацкартні вагони, тому пасажирам доводиться обирати лише між купе і СВ.

Водночас вартість квитків на потяг №102, як повідомляв “Новий день”нещодавно знизилась. Відтепер доїхати з Херсона до Києва в грудні в купе коштує, з урахуванням вартості білизни від 192 до 224 гривень. Найдорожчий квиток у плацкартний вагон у п’ятницю та неділю коштує 139 грн. Натомість вартість з Новоолексіївки до Києва в купе становить від 689 до 710 гривень. А в період різдвяних і новорічних свят ці квитки ще дорожчі. Але якщо з Херсона до Києва в купе вони коштують в межах 250 грн., то з Новоолексіївки — 831 грн.

На цей явний перебір від “Укрзалізниці” звернули увагу і жителі Генічеська. На сайті “Новий візит” днями був розміщений відкритий лист до влади району і міста від геничанина Віктора Савченка. Чоловік обурюється тим, що “Укрзалізниця” виключила зі складу потяга №12 найбільш доступні для пасажирів плацкартні вагони.

“Я провів аналітику інших маршрутів. І з подивом з’ясував, що на ті ж самі дати квитки на потяг до Києва з Херсона або Запоріжжя коштують набагато дешевше. Квитки в плацкартні вагони коштують до 150 грн., у купе — до 375 грн. Водночас усі ці потяги доходять до Києва приблизно за однаковий час, за виключенням Інтерсіті”, — написав у своєму листі Віктор Савченко.

Нагадаємо, що жителі Херсонської області вже багато років поспіль просять від “Укрзалізниці” зробити більш зручним графік прибуття потяга №102 з Києва до Херсона. Також з Херсонщини залишається вкрай незручним графік руху потягів до західних регіонів України. Проте “Укрзалізниця” на ці звернення не звертає жодної уваги.

Добавить комментарий